030-6773154 (Vleuten) info@fysiovleuten.nl    0346-562775 (Maarssen) info@fysiomaarssen.nl

Tijdens de valpreventieweek van 2 tot en met 8 oktober start de publiekscampagne #doedeflamingo. De flamingo, 1 minuut op 1 been staan, is een simpele en ludieke “test” die 65+-ers moet verleiden om in actie te komen. Door op zoveel mogelijk plekken in onze gemeente roze flamingo’s te plaatsen en de flamingotest te promoten op onze websites en social media kanalen, dus ook die van jouw praktijk of organisatie, kunnen we samen de senioren met valrisico in onze gemeente bereiken.

We vragen jou dus ook om zelf de Flamingo te doen en daar een filmpje van te maken die je vervolgens kunt delen in de week 2 tot en met 8 oktober op jouw praktijkwebsite en/of op de social media kanalen.

Lees hier meer over deze campagne.